Ładowanie...

XVII EDYCJA SZLACHETNEJ PACZKI W GMINNYM OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ I URZĘDZIE GMINY NOWY TARG

XVII EDYCJA SZLACHETNEJ PACZKI W GMINNYM OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ I URZĘDZIE GMINY NOWY TARG
Szlachetna paczka jest piękna. Łączy ludzi i to w sposób piękny i szlachetny. Pomoc materialna, rzeczy, prezenty są ważne w Paczce. Ale o wiele cenniejsze jest to wszystko, co dzieje się wokoło paczek i prezentów. To, jak szukane są rodziny, jacy są wolontariusze, jak organizują się darczyńcy i jak przekazywana jest pomoc.

Satysfakcja wielu osób, wolontariuszy, darczyńców, rodzin, ale też osób, które wspierają finansowo Paczkę jest tego najlepszym dowodem. Dlatego składam serdeczne podziękowania wszystkim pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Urzędu Gminy Nowy Targ, uczniom klasy II B I Liceum Ogólnokształcącego im. Seweryna Goszczyńskiego, ekipie sklepu Home and you, oraz wszystkim osobom zaangażowanym w te piękną akcję, którzy przyczynili się swoją ofiarnością, życzliwością i szczodrością w przekazaniu pomocy najbardziej potrzebującym. Oprócz pomocy materialnej podarowaliście wiarę w drugiego człowieka, radość i nadzieję. Za to wszystko serdecznie wszystkim dziękuję.

Daniel Janczy
 Kierownik Ośrodka

 
 

Zobacz również
Informujemy, że awaria centrali telefonicznej została usunięta.
Uprzejmie informujemy, że w związku z awarią centrali telefonicznej, mogą Państwo mieć trudność w dodzwonieniu się do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Targu.
Kierownik GOPS informuje, że w 2018 roku wnioski o przyznanie świadczeń rodzinnych, funduszu alimentacyjnego, świadczenia wychowawczego 500+ oraz świadczenia z programu Dobry Start 300+ na nowy okres 2018/2019, można składać od 1 sierpnia, natomiast przez Internet wnioski przyjmowane są już od 1 lipca.
bottom_ministerstwo_pracy
bottom_urzad_wojewodzki
bottom_rops
bottom_liczna_rodzina
bottom_epuap
bottom_gmina_nowy_targ
bottom_rodzina
bottom_forum_pomocy_spolecznej
bottom_5plus
bip_logo
^